Notebook Servisi

Notebook Servisi olarak her marka model dizüstü bilgisayarınıza yerinizde ve/veya ofisimizde teknik servis olarak destek vermekteyiz. 

2003 senesinden günümüze Küçükçekmece Cennet Mahallesi’nde bulunan merkez ofisimiz metrobüs durağına çok yakın konumda olup, sizler de ofisimize çok rahat bir şekilde İstanbul’un hemen hemen her yerinden gelebilirsiniz. Gelemediğiniz durumlarda ise servis araçlarımız ofis veya evinizden ürününüzü alarak en kısa zamanda tekrar teslim edebilir.

Notebook Servisi olarak Türkiye pazarında bulunan aşağıdaki markaların hepsine desteğimiz, yedek parçamız mevcuttur. Lütfen stok / fiyat bilgisi isteyiniz.

Desteğini verdiğimiz notebook markalarından başlıcaları;

*Toshiba *Asus *Lenova *IBM *Casper *Sony *Exper *Datron *HP *Grundig *Arcelik *Fujitsu Siemens *Packard Bell ve diğerleri

Notebook Servisi Kendi bünyemizde yaptığımız işlemler;

*Anakart Tamiri *Güç Giriş Değişimi (power jack)  *Hard disk değişimi *Ekran Değişimi *Klavye Değişimi *Yedek Alma *Batarya Değişimi *Adaptör Değişimi *İşletim Sistemi Kurulumu *Ekran Kartı Onarımı *Ekran Kartı Değişimi *Optik okuyucu değişimi ve diğer donanım / yazılım müdehaleleri

Sizler de Güvenilir, Dürüst ve Hızlı bir Notebook Servisi arıyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçiniz.